Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 12,298
Beaute
25-12-2016 19:40
nga par Shko tek postimi i fundit
28 4,369
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 3,908
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 1,926
Ndihme
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeministri
21-02-2017 12:25
nga drague Shko tek postimi i fundit
3 4
Clive Owen
21-02-2017 10:53
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
21 201
Leaf
20-02-2017 22:25
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
4 62
drague
20-02-2017 21:23
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
121 1,608
Kulpra
20-02-2017 19:40
nga Zeus10 Shko tek postimi i fundit
108 4,352
Mandi
19-02-2017 17:59
nga xhori Shko tek postimi i fundit
25 822
legjenda
12-02-2017 16:12
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
23 524
ODEON
10-02-2017 11:20
nga par Shko tek postimi i fundit
7 255
legjenda
07-02-2017 09:52
nga Rex Shko tek postimi i fundit
3 105
Mandi
06-02-2017 04:56
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
45 1,627
Llapi
05-02-2017 15:45
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
10 187
Llapi
04-02-2017 21:24
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
38 2,584
Gi de Masha
04-02-2017 16:21
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
46 656
Vlerėsimi  i temave: 9 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
04-02-2017 12:15
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
396 10,216
Llapi
02-02-2017 00:46
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
21 368
Llapi
01-02-2017 17:38
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
28 418
Llapi
01-02-2017 09:09
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
40 424
Llapi
31-01-2017 21:05
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
18 2,558
Mandi
31-01-2017 18:32
nga drague Shko tek postimi i fundit
8 368
 
Tema ėshtė lėvizur: Gruevski pranon platformėn shqiptare
legjenda
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 946 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur