Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
12-03-2018 22:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
97 16,666
 
cool_shqype
25-05-2018 10:33
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
13 278
 
Kastrioti1443
25-05-2018 01:01
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
79 1,729
 
Gi de Masha
24-05-2018 13:15
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
33 579
 
Mandi
23-05-2018 23:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 69
 
Kastrioti1443
23-05-2018 02:42
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
15 270
 
Fshatari
22-05-2018 18:24
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 41
 
CR7
22-05-2018 10:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
67 3,728
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kastrioti1443
21-05-2018 20:41
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
36 547
 
Onyx
20-05-2018 21:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 107
 
cool_shqype
20-05-2018 14:56
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
5 220
 
Gi de Masha
20-05-2018 11:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
23 475
 
Onyx
17-05-2018 11:51
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
11 256
Exclamation
Kastrioti1443
16-05-2018 20:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
15 330
 
Mandi
16-05-2018 17:25
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
278 10,540
 
BARAT
14-05-2018 21:17
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
8 176
 
rrėqebull
14-05-2018 17:41
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
51 7,994
 
par
14-05-2018 17:02
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
8 203
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beu_Shpata
12-05-2018 13:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
162 2,761
 
cool_shqype
11-05-2018 06:55
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 121
 
Gi de Masha
08-05-2018 01:10
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 116
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 960 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur