Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
7 122

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
03-08-2017 08:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 4,495
BATO
27-05-2017 03:43
nga murik Shko tek postimi i fundit
6 16,173
Heily
04-09-2016 13:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 7,354
BATO
09-07-2016 14:07
nga kurravica Shko tek postimi i fundit
40 18,940
Gi de Masha
16-08-2017 16:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
245 9,729
Fshatari
04-07-2017 19:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 157
Gi de Masha
18-06-2017 12:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
148 2,910
BARAT
27-05-2017 03:49
nga murik Shko tek postimi i fundit
14 559
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
09-05-2017 14:02
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
322 23,580
ajzberg
08-05-2017 16:31
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 2,592
iDeA
04-05-2017 14:56
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 69
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
04-05-2017 12:55
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
145 14,235
Velthinal
04-05-2017 09:28
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
30 5,688
Albpelasgian
04-05-2017 09:17
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
17 3,751
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
03-05-2017 16:52
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
708 56,015
New
skampini
03-05-2017 15:51
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
538 33,239
drague
30-04-2017 09:15
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
11 1,672
Fshatari
14-04-2017 12:54
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
2 892
Fshatari
11-04-2017 08:02
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
3 313
Fshatari
25-03-2017 18:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 257
Fshatari
09-03-2017 05:25
nga BATO Shko tek postimi i fundit
4 445
Fshatari
27-02-2017 14:29
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 229
COB
26-02-2017 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 405
Fshatari
22-02-2017 06:43
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 1,451
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 181 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur