Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
02-12-2017 13:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 50,166
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 09:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 14,829
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 15:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 38,331
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
22-01-2017 18:51
nga BATO Shko tek postimi i fundit
57 25,415
 
Kryeplaku
29-07-2016 19:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 10,273
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 25,309
 
juke
19-03-2018 14:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
16 521
 
Saura
13-03-2018 22:02
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
236 95,454
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
11-03-2018 15:02
nga Naser Shllaku Shko tek postimi i fundit
29 20,480
 
Gi de Masha
04-03-2018 23:16
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
131 17,123
 
Rex
04-03-2018 19:17
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 2,686
 
juke
02-03-2018 07:51
nga juke Shko tek postimi i fundit
6 149
 
Dredhza
22-01-2018 20:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
14 2,467
 
Gi de Masha
27-12-2017 03:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
33 4,629
 
Askushi
24-11-2017 07:30
nga Endless Shko tek postimi i fundit
6 3,234
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
31-10-2017 19:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
167 39,524
 
legjenda
12-07-2017 22:04
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 224
 
Skydive
10-05-2017 08:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,811
 
Gi de Masha
10-05-2017 00:31
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 448
 
Mandi
24-04-2017 22:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 207
 
Kontinenti
18-04-2017 22:07
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 285
 
Gi de Masha
07-04-2017 00:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 400
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
19-03-2017 05:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
15 12,452
 
Mandi
11-01-2017 20:37
nga kanina Shko tek postimi i fundit
12 2,480
 
rrėqebull
11-01-2017 10:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
45 4,131
Post
Senorita
19-05-2016 21:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
40 9,003
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet
Showing threads 1 to 20 of 75
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur