Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
05-06-2015 21:01
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
213 24,539
fegi
15-02-2017 13:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 2,408
SERAFIM DILO
11-01-2017 00:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
34 9,007
Regina
27-12-2016 22:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 1,082
Mandi
06-10-2016 14:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 785
fegi
10-06-2016 10:13
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 1,312
fegi
06-06-2016 07:42
nga COB Shko tek postimi i fundit
13 9,163
Clive Owen
06-06-2016 07:35
nga COB Shko tek postimi i fundit
20 3,506
Regina
22-05-2016 07:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,107
Mandi
07-04-2016 00:12
nga COB Shko tek postimi i fundit
3 847
Regina
06-04-2016 21:31
nga BATO Shko tek postimi i fundit
20 1,313
Mandi
06-04-2016 20:36
nga COB Shko tek postimi i fundit
12 1,878
Altin Kocaqi
27-03-2016 18:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 3,420
Mandi
18-03-2016 23:47
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 525
Mandi
07-02-2016 10:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
157 12,909
Mandi
31-01-2016 18:09
nga BATO Shko tek postimi i fundit
48 8,131
Mandi
04-01-2016 02:43
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
1 708
Mandi
28-12-2015 12:09
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
10 1,110
4x4
26-12-2015 11:13
nga 4x4 Shko tek postimi i fundit
0 550
Mandi
05-12-2015 15:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 731
ZET
01-11-2015 13:47
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 740
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 79 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur