Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
daniel00
31-12-2016 21:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
59 7,028
Ervisolda
04-09-2016 13:35
nga samsoni Shko tek postimi i fundit
80 6,486
Gersjana
03-09-2016 01:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
93 4,651
Gersjana
02-09-2016 17:21
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
40 3,234
Konstantin
02-09-2016 17:19
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
69 6,807
 
Tema ėshtė lėvizur: Diskutim per dashurine dhe feses
Viola engjėll
- - -
Gersjana
05-11-2015 19:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
28 2,689
daniel00
19-08-2015 13:47
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
15 2,683
Gersjana
16-07-2015 12:39
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
112 6,964
Puhiza
09-07-2015 17:50
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
54 3,444
Gersjana
02-03-2015 16:35
nga Roni Shko tek postimi i fundit
119 5,408
daniel00
04-02-2015 12:26
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
12 2,643
Gersjana
08-01-2015 21:37
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
2 927
Gersjana
02-01-2015 14:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 1,441
Si Bora
29-11-2014 17:54
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
27 2,735
daniel00
08-09-2014 22:34
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
48 5,111
daniel00
05-05-2014 07:21
nga AAO Shko tek postimi i fundit
10 2,075
Jetmira
04-05-2014 08:49
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
7 1,297
daniel00
04-05-2014 08:39
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
1 1,558
daniel00
04-05-2014 08:35
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
5 1,621
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 45 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur