Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
44 937

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
03-12-2016 13:27
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
426 38,987
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
12-03-2016 12:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
114 21,012
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 59,294
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 65,372
Leaf
18-01-2017 09:14
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
78 697
cool_shqype
12-01-2017 16:05
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
71 2,329
Leaf
09-01-2017 16:11
nga Performer Shko tek postimi i fundit
1,020 19,951
The_AnGeL
08-01-2017 19:47
nga Socio Shko tek postimi i fundit
72 3,725
Smile
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Just myself
08-01-2017 19:32
nga Clive Owen Shko tek postimi i fundit
26 2,064
Brari
06-01-2017 11:23
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
9 1,171
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
03-01-2017 18:29
nga Mano Shko tek postimi i fundit
658 30,716
Kate
28-12-2016 22:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
72 1,197
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Skydive
24-12-2016 21:28
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
38 1,937
clizia
24-12-2016 13:59
nga engel Shko tek postimi i fundit
256 13,582
Question
Romina
19-12-2016 22:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
340 21,510
Leaf
18-12-2016 01:37
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
68 3,120
ARIS
15-12-2016 22:37
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
21 1,681
tipi engjellor
14-12-2016 16:45
nga Ajell Shko tek postimi i fundit
36 1,780
Just myself
04-12-2016 21:28
nga BATO Shko tek postimi i fundit
24 3,492
Question
Alb_LoVeR
12-11-2016 07:55
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
63 4,670
E_PAKAPSHME
12-11-2016 07:44
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
19 3,080
Fehmikaciu
11-11-2016 23:32
nga *~Xhina~* Shko tek postimi i fundit
88 6,939
PuffetiNa
11-11-2016 22:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
73 4,587
Viola engjėll
11-11-2016 22:33
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 378
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 276 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur