Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Shqipėtarėt nėpėr botė “Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shqipėtarėt nėpėr botė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
yllbardh
06-02-2014 13:10
nga Ema Shko tek postimi i fundit
11 2,690
Thumbs up
Mandi
26-04-2017 18:19
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
387 8,458
r00t
16-04-2017 07:30
nga Rex Shko tek postimi i fundit
567 35,219
CERMENIKASI
11-04-2017 11:39
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 141
Wink
Mandi
29-03-2017 17:17
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
333 21,172
Arrow
Mandi
10-03-2017 01:12
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
305 11,630
Mandi
03-03-2017 22:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
345 38,200
HELEN OF TROY
10-02-2017 08:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
92 11,377
Post
Beaute
15-01-2017 18:35
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
21 3,043
Gon!
27-12-2016 20:22
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 487
Fshatari
29-09-2016 00:40
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
3 628
Beaute
26-09-2016 20:26
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
210 10,222
Leaf
24-09-2016 12:47
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
2 511
Persona
24-08-2016 19:56
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
109 4,458
BLEDI_SH
23-06-2016 08:10
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
53 2,643
Lightbulb
Beu_Shpata
03-06-2016 17:02
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
0 688
Lightbulb
Beu_Shpata
03-06-2016 12:49
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
6 734
Mano
28-05-2016 14:51
nga Mano Shko tek postimi i fundit
9 897
Gi de Masha
12-04-2016 23:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 961
Leaf
25-03-2016 14:27
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
0 518
Edvin83
05-03-2016 13:13
nga ZET Shko tek postimi i fundit
13 1,179
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 124 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur