Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
228 3,974
21-04-2018 22:33 Shko tek postimi i fundit
95 1,460
nga Mandi
17-04-2018 23:02 Shko tek postimi i fundit
11 315
50 373
nga Elian70
10-04-2018 00:58 Shko tek postimi i fundit
37 1,016
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
22-04-2018 00:43
nga Zeus10 Shko tek postimi i fundit
433 65,045
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
21-04-2018 11:42
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 12,814
 
ZET
21-04-2018 02:18
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
132 31,492
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
18-04-2018 21:34
nga Viking Shko tek postimi i fundit
38 18,033
 
Mandi
18-04-2018 21:06
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
453 67,285
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-04-2018 19:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
85 35,278
 
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
06-04-2018 08:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
287 40,574
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
27-01-2018 22:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
589 67,929
 
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 5,582
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
533 94,853
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 25,821
 
BARAT
19-11-2016 23:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 5,818
 
Kastrioti1443
22-04-2018 01:35
nga ZET Shko tek postimi i fundit
46 594
 
Mandi
21-04-2018 22:36
nga Tannhauser Shko tek postimi i fundit
7 1,198
 
Zeus10
21-04-2018 10:27
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
81 1,632
 
Mandi
21-04-2018 08:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 29
 
Kastrioti1443
20-04-2018 19:06
nga ZET Shko tek postimi i fundit
27 568
 
Beu_Shpata
19-04-2018 14:20
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
149 2,366
 
Kastrioti1443
17-04-2018 17:31
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 54
 
Kastrioti1443
16-04-2018 23:10
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
60 1,371
 
Atdhetari
15-04-2018 14:00
nga ZET Shko tek postimi i fundit
56 10,373
 
BARAT
14-04-2018 00:45
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 56
 
Mandi
13-04-2018 17:01
nga ZET Shko tek postimi i fundit
79 9,550
 
Mandi
12-04-2018 22:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 22
 
Mandi
10-04-2018 21:57
nga Rex Shko tek postimi i fundit
20 3,298
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
10-04-2018 07:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 81
 
Aleandro
08-04-2018 16:52
nga ZET Shko tek postimi i fundit
3 116
 
Rrjeti
08-04-2018 02:24
nga Zeus10 Shko tek postimi i fundit
18 1,167
 
cool_shqype
25-03-2018 22:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 276
 
Onyx
24-03-2018 20:23
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 75
 
juke
19-03-2018 11:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
367 16,240
 
Mandi
17-03-2018 18:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 1,597
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 891 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur