Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
LinuxoiD
18-05-2018 06:53
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
10 4,293
 
Mandi
01-05-2018 09:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 154
 
King Bardhyl
30-04-2018 21:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
34 866
 
ZET
22-04-2018 20:25
nga ZET Shko tek postimi i fundit
45 1,781
 
Mandi
22-04-2018 09:43
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 53
 
BARAT
14-04-2018 21:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
46 17,722
 
Mandi
12-04-2018 23:19
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
2 208
 
BARAT
12-04-2018 22:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 1,148
 
ZET
08-04-2018 22:44
nga ZET Shko tek postimi i fundit
9 242
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
24-03-2018 23:59
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
633 74,506
 
Fshatari
14-03-2018 15:55
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 146
 
Mandi
03-03-2018 01:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 158
 
ZET
09-02-2018 19:32
nga murik Shko tek postimi i fundit
12 617
 
Mandi
09-02-2018 18:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 189
 
BARAT
28-12-2017 23:24
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 245
 
BARAT
22-12-2017 22:52
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
25 634
 
Mandi
22-12-2017 00:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 166
 
LinuxoiD
15-12-2017 23:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
9 5,789
 
Mandi
15-12-2017 23:39
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
2 883
 
isko
12-12-2017 17:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,951
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 230 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur