Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga busavata
24-01-2018 14:46 Shko tek postimi i fundit
17 379
Punime tė ndryshme Artistike.
07-12-2017 22:11 Shko tek postimi i fundit
18 1,296

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
03-11-2017 18:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 3,026
 
Skydive
30-08-2017 01:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
100 12,779
 
Kurt
26-02-2018 00:13
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
15 125
 
Leaf
25-02-2018 21:45
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
71 1,181
 
Tema ėshtė lėvizur: C'po ndodh me Teatrin Kombetar?
Leaf
- - -
 
Elian70
16-01-2018 00:17
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
4 205
 
cool_shqype
03-01-2018 14:31
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 145
 
Mandi
04-12-2017 09:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 115
 
Mandi
10-11-2017 17:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 1,623
 
Duaje Siveten
06-08-2017 00:35
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
15 1,419
 
CR7
14-07-2017 18:45
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
1 149
 
Rex
15-06-2017 08:37
nga Rex Shko tek postimi i fundit
23 4,008
 
cool_shqype
13-06-2017 22:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 310
 
Showbizi
25-05-2017 00:36
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 2,284
 
Tema ėshtė lėvizur: Nderron jete aktori Gjergji Trola
Leaf
- - -
 
23 bashkangjitje paint (Temė me shumė faqe 1 2)
ajzberg
13-12-2016 13:07
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
24 1,452
 
Mandi
09-09-2016 18:31
nga BATO Shko tek postimi i fundit
6 888
 
cool_shqype
- - -
 
Elian70
20-08-2016 20:49
nga BATO Shko tek postimi i fundit
12 2,799
 
Mandi
04-08-2016 16:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 687
 
Mandi
03-08-2016 00:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 846
 
Mr. E
30-07-2016 12:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
13 2,293
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 68 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur