Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
08-03-2017 16:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 17,039
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 4,981
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 2,713
 
cool_shqype
27-05-2018 00:33
nga *GI* Shko tek postimi i fundit
612 8,943
 
Fshatari
25-05-2018 12:18
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
59 5,502
 
Fshatari
19-05-2018 13:24
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 76
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
15-05-2018 21:46
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
222 6,175
 
YOKO
11-05-2018 14:45
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
5 206
 
Rex
06-05-2018 19:49
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 261
 
Gi de Masha
30-04-2018 23:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
128 8,073
 
BARAT
21-04-2018 21:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
23 1,975
 
busavata
19-04-2018 22:50
nga busavata Shko tek postimi i fundit
12 3,058
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
09-04-2018 17:29
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
329 37,544
 
YOKO
02-04-2018 00:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 345
 
Fshatari
27-03-2018 15:43
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
3 120
 
Gi de Masha
27-03-2018 02:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
30 786
 
Gi de Masha
24-03-2018 21:53
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
9 180
 
Loreal
24-03-2018 13:10
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
21 2,691
 
Fshatari
21-03-2018 19:43
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
44 3,817
 
Dodon
11-03-2018 18:48
nga Rex Shko tek postimi i fundit
28 2,171
 
Sopoti
22-02-2018 15:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
20 215
 
Gi de Masha
15-02-2018 09:49
nga drague Shko tek postimi i fundit
4 165
 
Onyx
10-02-2018 19:00
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 95
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 151 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur