Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga edlin
16-08-2018 20:48 Shko tek postimi i fundit
195 4,753

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 20,927
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 22:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 52,121
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 85,791
 
ZET
21-08-2018 14:07
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
103 1,515
 
YOKO
20-08-2018 17:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
99 7,338
 
{A_N_G_E_L_69}
18-08-2018 15:03
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
22 341
 
Fshatari
13-08-2018 12:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 150
 
Fshatari
13-08-2018 12:04
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 33
 
HTFengineer
13-08-2018 11:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 69
 
Fshatari
08-08-2018 21:27
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
5 283
 
Kastrioti1443
04-08-2018 20:33
nga HTFengineer Shko tek postimi i fundit
20 546
 
Fshatari
23-07-2018 21:16
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
2 183
 
Kurt
23-07-2018 03:02
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
57 918
 
Fshatari
20-07-2018 22:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
78 934
 
Fshatari
16-07-2018 23:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 75
 
cool_shqype
12-07-2018 18:03
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 306
 
Kastrioti1443
29-06-2018 22:58
nga busavata Shko tek postimi i fundit
55 1,273
 
HTFengineer
28-06-2018 14:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 132
 
pirro
27-06-2018 20:56
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 169
 
Fshatari
25-06-2018 14:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 133
 
Onyx
21-06-2018 15:51
nga AAO Shko tek postimi i fundit
1 136
 
Fshatari
21-06-2018 12:00
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
8 316
 
rolex
13-06-2018 22:20
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
28 819
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 495 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur