Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
07-05-2018 10:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 2,496
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 7,544
 
kanina
06-07-2017 02:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
90 14,401
 
Mandi
28-05-2018 01:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 32
 
Mandi
26-05-2018 08:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
364 6,647
 
Gi de Masha
25-05-2018 21:36
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
32 472
 
Onyx
23-05-2018 02:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
6 158
 
Onyx
22-05-2018 21:37
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 49
 
Mandi
20-05-2018 20:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 46
 
Beu_Shpata
19-05-2018 13:11
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
2 87
 
Noe
17-05-2018 18:53
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
3 87
 
Onyx
16-05-2018 08:19
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
10 194
 
Mano
13-05-2018 12:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
313 7,060
 
Gi de Masha
08-05-2018 13:03
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
106 1,837
 
Onyx
08-05-2018 11:44
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
41 723
 
Mandi
08-05-2018 08:05
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 45
 
Onyx
05-05-2018 11:49
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
24 427
 
cool_shqype
04-05-2018 09:31
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
16 284
 
Onyx
02-05-2018 15:06
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 63
 
Mano
01-05-2018 18:54
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
46 1,218
 
cool_shqype
30-04-2018 16:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
23 510
 
Fshatari
27-04-2018 13:06
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
121 1,576
 
Fshatari
22-04-2018 11:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 166
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 779 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur