Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14 3,705
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
14 868

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Venom
21-08-2018 06:05
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
7 166
 
USA NR1
21-08-2018 05:57
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
288 32,150
 
Mandi
21-08-2018 02:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
336 29,389
 
Venom
18-08-2018 23:42
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
54 753
 
Peshku i Kuq
17-08-2018 05:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 115
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
15-08-2018 22:56
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
585 49,211
 
Onyx
15-08-2018 16:35
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
9 284
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
12-08-2018 18:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
555 47,201
 
Venom
09-08-2018 09:52
nga Venom Shko tek postimi i fundit
137 3,160
 
Rina
28-07-2018 17:52
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 666
 
Explorer
10-07-2018 10:16
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
164 14,416
 
Ragnar
01-06-2018 21:08
nga Venom Shko tek postimi i fundit
30 933
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
30-05-2018 17:51
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
159 3,924
 
drague
29-05-2018 20:07
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 134
 
Ragnar
21-05-2018 12:32
nga Venom Shko tek postimi i fundit
7 187
 
Urban
13-05-2018 21:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
513 43,712
 
Tema ėshtė lėvizur: Brazili dhe Boterori 2018
YOKO
- - -
 
Ragnar
03-05-2018 18:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 2,402
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. hax0r
28-04-2018 19:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
1,002 69,911
 
the admiral
21-04-2018 14:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
562 42,865
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 221 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur