Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
03-05-2018 08:55
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
29 13,701
 
Onyx
28-05-2018 08:49
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 6
Post
SEa
16-05-2018 20:58
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
61 2,381
 
Hello Kitty
07-05-2018 12:49
nga Marya Shko tek postimi i fundit
390 90,137
 
Nova_Design
04-05-2018 21:24
nga Rex Shko tek postimi i fundit
9 1,561
 
PuffetiNa
04-05-2018 21:01
nga AAO Shko tek postimi i fundit
19 2,180
Post
SEa
04-05-2018 09:48
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 836
 
Dard1
04-05-2018 09:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
5 1,600
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. inteligjenti
04-05-2018 09:24
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
66 13,510
 
CR7
04-05-2018 09:14
nga Eden Shko tek postimi i fundit
6 718
 
Skydive
04-05-2018 09:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
18 2,520
 
CR7
04-05-2018 08:59
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
5 1,547
 
Edvin83
04-05-2018 08:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
7 811
 
CR7
04-05-2018 08:26
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
3 1,015
 
Celine
04-05-2018 08:25
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
16 2,492
Post
SEa
04-05-2018 08:17
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
75 6,273
 
cool_shqype
03-05-2018 15:41
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 49
 
unikportal
30-04-2018 11:33
nga Marya Shko tek postimi i fundit
1 142
 
Persona
24-04-2018 20:39
nga Rex Shko tek postimi i fundit
665 40,410
 
cool_shqype
27-03-2018 13:49
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
11 207
 
Beaute
23-03-2018 03:11
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
70 6,591
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 386 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur