Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Elian70
23-07-2018 20:32 Shko tek postimi i fundit
27 148
Vetėm barcaleta
nga Elian70
10-07-2018 21:15 Shko tek postimi i fundit
96 1,834

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Regina
18-03-2018 14:31
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
43 9,005
 
BLEDI_SH
21-08-2018 11:26
nga HTFengineer Shko tek postimi i fundit
221 28,460
 
Elian70
21-08-2018 00:05
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
47 667
 
Elian70
20-08-2018 20:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
64 767
 
Esther
20-08-2018 16:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
614 23,918
 
Elian70
18-08-2018 17:13
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
104 1,817
 
Ragnar
09-08-2018 17:08
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
74 3,153
 
Elian70
23-07-2018 20:35
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
26 642
 
Fshatari
20-07-2018 18:04
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 76
 
Beu_Shpata
16-07-2018 20:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
27 2,109
 
Frank
08-07-2018 09:36
nga Frank Shko tek postimi i fundit
2 155
Talking
Jeta
22-06-2018 13:46
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
96 8,558
 
ODEON
28-05-2018 15:48
nga Performer Shko tek postimi i fundit
60 3,419
 
Fshatari
04-05-2018 08:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 184
 
Elian70
29-04-2018 17:32
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 1,217
 
isha Ag, Dem
13-04-2018 01:49
nga Adea Shko tek postimi i fundit
6 358
 
daniel00
29-03-2018 17:43
nga Sia Shko tek postimi i fundit
9 285
 
Noe
23-02-2018 17:36
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
15 690
 
drague
22-02-2018 14:22
nga Noe Shko tek postimi i fundit
39 1,257
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fshatari
17-02-2018 07:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 232
 
isha Ag, Dem
12-02-2018 11:41
nga isha Ag, Dem Shko tek postimi i fundit
28 2,460
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 211 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur