Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
19-05-2018 13:07
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
686 34,231
 
Si Bora
28-05-2018 09:05
nga Frank Shko tek postimi i fundit
681 11,881
 
Gi de Masha
28-05-2018 08:15
nga Frank Shko tek postimi i fundit
754 8,539
 
xyz
28-05-2018 07:11
nga Frank Shko tek postimi i fundit
49 1,352
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
26-05-2018 22:38
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
408 8,436
 
Jolene
26-05-2018 22:30
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
960 18,647
 
Viking
26-05-2018 06:36
nga par Shko tek postimi i fundit
1,004 8,292
 
Onyx
25-05-2018 22:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
50 873
 
Onyx
25-05-2018 22:34
nga Performer Shko tek postimi i fundit
80 1,357
 
Onyx
25-05-2018 20:49
nga Lea Shko tek postimi i fundit
278 3,277
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
25-05-2018 07:00
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
287 4,555
 
Gi de Masha
25-05-2018 01:40
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
30 338
 
Gi de Masha
24-05-2018 21:31
nga Lea Shko tek postimi i fundit
70 449
 
Gi de Masha
23-05-2018 22:20
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
464 17,547
 
Onyx
23-05-2018 19:44
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 33
 
zirconium
23-05-2018 16:12
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
669 9,502
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Onyx
23-05-2018 13:01
nga Marya Shko tek postimi i fundit
899 17,753
 
Gi de Masha
23-05-2018 09:16
nga Brainiac Shko tek postimi i fundit
1,023 14,615
 
Just myself
23-05-2018 07:44
nga Frank Shko tek postimi i fundit
979 49,242
 
Rexhina
21-05-2018 12:40
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
174 3,443
 
Gi de Masha
19-05-2018 19:26
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
571 25,903
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 586 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur