Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 5,480
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 14,727
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 4,796
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 2,397
Mark Muharremi
28-07-2017 07:58
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
2 37
Llapi
27-07-2017 21:05
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
24 650
Llapi
27-07-2017 18:31
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
27 444
legjenda
26-07-2017 18:49
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 31
3d1
26-07-2017 18:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
183 2,962
Fshatari
26-07-2017 12:16
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
31 421
Llapi
25-07-2017 18:35
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
135 4,336
Llapi
25-07-2017 16:28
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
212 11,146
Mark Muharremi
25-07-2017 15:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 50
3d1
24-07-2017 19:56
nga drague Shko tek postimi i fundit
33 389
edlin
24-07-2017 09:34
nga edlin Shko tek postimi i fundit
16 269
Vlerėsimi  i temave: 10 vota, 4.60 mesatarja. Llapi
23-07-2017 18:22
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
219 21,514
legjenda
22-07-2017 14:35
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 118
Vlerėsimi  i temave: 9 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
21-07-2017 19:39
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
421 13,428
Onyx
21-07-2017 14:49
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
69 847
Llapi
20-07-2017 16:32
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
45 3,506
legjenda
20-07-2017 15:47
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
1 28
Mandi
20-07-2017 15:14
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
26 393
Mandi
17-07-2017 19:09
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 31
invictus
16-07-2017 15:42
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
65 1,485
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1010 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur