Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga SystemA
22-07-2017 14:00 Shko tek postimi i fundit
371 7,105
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga SystemA
22-07-2017 14:00 Shko tek postimi i fundit
86 3,098
nga zirconium
04-07-2017 22:31 Shko tek postimi i fundit
33 623
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
22 262
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga SystemA
25-07-2017 16:06 Shko tek postimi i fundit
307 10,259
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
27-07-2017 15:44 Shko tek postimi i fundit
367 5,169
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga SystemA
28-07-2017 18:28 Shko tek postimi i fundit
20 526

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur