Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
10-05-2017 17:39
nga par Shko tek postimi i fundit
94 10,738
juanito02
28-07-2017 11:41
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
11 216
3d1
28-07-2017 08:35
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
71 797
Gi de Masha
27-07-2017 01:08
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
1 49
Mano
26-07-2017 19:36
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
10 371
cool_shqype
23-07-2017 19:11
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
172 2,472
par
18-07-2017 14:33
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
8 148
Mandi
16-07-2017 22:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 21
par
15-07-2017 19:58
nga par Shko tek postimi i fundit
0 48
Mandi
15-07-2017 15:54
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
10 250
Mandi
08-07-2017 20:35
nga Performer Shko tek postimi i fundit
7 222
par
08-07-2017 06:41
nga par Shko tek postimi i fundit
1 72
Mandi
04-07-2017 20:11
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
20 425
Talking
Clive Owen
02-07-2017 08:15
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
224 3,528
Fshatari
01-07-2017 05:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 69
cool_shqype
21-06-2017 23:29
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 235
Alkoma
16-06-2017 18:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 136
Mandi
15-06-2017 20:07
nga Performer Shko tek postimi i fundit
27 619
Mandi
15-06-2017 19:31
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 263
Clive Owen
14-06-2017 23:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 227
Fshatari
13-06-2017 17:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 103
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 835 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur