Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga SystemA
02-09-2014 14:46 Shko tek postimi i fundit
3 49

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Onyx
24-07-2017 20:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
58 1,180
drreni
21-07-2017 14:59
nga Clive Owen Shko tek postimi i fundit
57 8,429
urbantelescope
19-07-2017 09:50
nga Endless Shko tek postimi i fundit
6 137
3d1
06-07-2017 19:27
nga edlin Shko tek postimi i fundit
38 436
Fjorel fier
01-07-2017 14:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 230
Ndihme
Mistela
26-06-2017 15:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 425
Ndihme
Hello Kitty
22-05-2017 17:53
nga kanina Shko tek postimi i fundit
360 17,935
Linda
21-05-2017 09:27
nga Mesnatė Shko tek postimi i fundit
251 7,815
Anonim1208
20-05-2017 13:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 1,014
Nova_Design
06-05-2017 17:44
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 63
Puhiza
27-04-2017 21:58
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
27 2,514
Jim123
20-04-2017 21:26
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
44 966
Anonim1208
25-03-2017 15:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 291
thirsty
22-03-2017 21:51
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
66 2,501
Ndihme
mia@
20-03-2017 00:04
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
40 1,078
Unhappy
Anonim1208
17-03-2017 23:34
nga xhori Shko tek postimi i fundit
104 1,691
Biohazard
17-03-2017 23:01
nga Biohazard Shko tek postimi i fundit
3 193
Leaf
15-03-2017 20:57
nga drague Shko tek postimi i fundit
63 1,435
ZET
11-03-2017 06:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 564
Robbery
08-03-2017 19:47
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
12 414
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 262 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur