Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
09-02-2018 20:32
nga murik Shko tek postimi i fundit
12 379
 
Mandi
09-02-2018 19:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 84
 
BARAT
29-12-2017 00:24
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 132
 
BARAT
22-12-2017 23:52
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
25 386
 
Mandi
22-12-2017 01:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 60
 
LinuxoiD
16-12-2017 00:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
9 5,348
 
Mandi
16-12-2017 00:39
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
2 737
 
isko
12-12-2017 18:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 1,622
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
12-12-2017 16:40
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
631 67,993
 
ZET
10-11-2017 20:09
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
31 946
 
Mandi
06-11-2017 14:12
nga ZET Shko tek postimi i fundit
1 231
 
ZET
06-11-2017 07:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
62 7,500
 
ZET
20-10-2017 19:11
nga ZET Shko tek postimi i fundit
24 813
 
Mandi
08-10-2017 16:13
nga ZET Shko tek postimi i fundit
10 403
 
Miti
28-09-2017 17:13
nga Miti Shko tek postimi i fundit
0 82
 
Mandi
23-09-2017 18:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 90
 
Mandi
23-09-2017 18:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 67
 
Mandi
23-09-2017 18:48
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 96
 
iDeA
15-09-2017 23:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
91 12,226
 
Alkoma
14-09-2017 03:29
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
2 186
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 223 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur