Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga Fshatari
18-09-2016 04:59 Shko tek postimi i fundit
17 378
Punime tė ndryshme Artistike.
nga Robbery
16-11-2017 18:42 Shko tek postimi i fundit
18 1,294

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Beaute
03-11-2017 18:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 2,737
Skydive
30-08-2017 00:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
100 11,610
Mandi
10-11-2017 17:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
26 1,194
Duaje Siveten
05-08-2017 23:35
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
15 1,221
CR7
14-07-2017 17:45
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
1 100
Rex
15-06-2017 07:37
nga Rex Shko tek postimi i fundit
23 3,800
cool_shqype
13-06-2017 21:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 259
Showbizi
24-05-2017 23:36
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 2,161
 
Tema ėshtė lėvizur: Nderron jete aktori Gjergji Trola
Leaf
- - -
23 bashkangjitje paint (Temė me shumė faqe 1 2)
ajzberg
13-12-2016 13:07
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
24 1,264
Mandi
09-09-2016 17:31
nga BATO Shko tek postimi i fundit
6 773
 
cool_shqype
- - -
Elian70
20-08-2016 19:49
nga BATO Shko tek postimi i fundit
12 2,553
Mandi
04-08-2016 15:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 601
Mandi
02-08-2016 23:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 768
Mr. E
30-07-2016 11:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
13 2,118
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BARAT
09-04-2016 00:38
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
35 16,985
Mandi
18-03-2016 03:17
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 1,337
princeap
09-03-2016 13:33
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
2 789
Mandi
07-01-2016 22:45
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
76 6,585
Mandi
27-10-2015 18:41
nga bindi Shko tek postimi i fundit
1 1,278
Mandi
28-09-2015 23:20
nga busavata Shko tek postimi i fundit
13 2,128
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 62 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur