Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti dhe Kultura
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
nga Robbery
16-11-2017 18:42 Shko tek postimi i fundit
94 2,325
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga Fshatari
18-09-2016 04:59 Shko tek postimi i fundit
17 378
Punime tė ndryshme Artistike.
nga Robbery
16-11-2017 18:42 Shko tek postimi i fundit
18 1,294
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
23-11-2017 17:22 Shko tek postimi i fundit
375 11,688
26-07-2017 19:54 Shko tek postimi i fundit
124 970
31 1,296
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga Mistrece
18-11-2017 15:35 Shko tek postimi i fundit
261 3,808
Diskutime rreth letėrsisė Botėrore .
nga Mistrece
18-11-2017 15:35 Shko tek postimi i fundit
44 1,779
nga SystemA
16-06-2017 17:35 Shko tek postimi i fundit
125 494
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
nga Onyx
23-11-2017 17:11 Shko tek postimi i fundit
155 6,640
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
nga Elian70
01-10-2017 21:35 Shko tek postimi i fundit
127 2,160
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 129 26,599

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur