Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Ekonomi & biznes Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ekonomi & biznes
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Udhėtimet tuaja
nga Pirati
05-06-2016 16:15 Shko tek postimi i fundit
24 721

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ekonomi & biznes Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Rex
14-01-2017 11:40
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
114 13,295
Rex
29-12-2016 15:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
87 16,317
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Rex
17-11-2016 11:08
nga par Shko tek postimi i fundit
54 9,732
Mandi
19-07-2017 10:47
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
3 86
Mandi
02-07-2017 21:45
nga Esther Shko tek postimi i fundit
11 458
Mandi
23-06-2017 19:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 27
Question
4x4
06-06-2017 23:45
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
74 3,120
{A_N_G_E_L_69}
29-05-2017 23:24
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
18 142
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Rex
24-05-2017 22:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
219 15,838
Mandi
18-05-2017 16:07
nga par Shko tek postimi i fundit
9 163
Mandi
25-04-2017 22:58
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
1 98
Fshatari
21-04-2017 05:38
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 68
Fshatari
23-03-2017 13:49
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 156
Fshatari
05-03-2017 19:34
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
7 416
Fshatari
14-02-2017 22:39
nga Endless Shko tek postimi i fundit
1 348
Mandi
14-01-2017 11:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 367
ODEON
11-01-2017 21:19
nga Rex Shko tek postimi i fundit
20 1,482
Fshatari
17-11-2016 10:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 420
Fshatari
16-11-2016 12:17
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 343
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. rrėqebull
26-10-2016 22:34
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
161 16,964
drague
26-10-2016 14:38
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
8 739
Fshatari
15-10-2016 16:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 695
Mandi
06-10-2016 18:53
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
1 542
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 170 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur