Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
09-01-2018 19:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 6,322
 
Superman
10-08-2017 20:49
nga par Shko tek postimi i fundit
7 1,973
 
kanina
06-07-2017 03:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
90 12,107
 
Duaje Siveten
24-02-2018 09:46
nga drague Shko tek postimi i fundit
102 12,945
 
Mandi
23-02-2018 23:42
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
24 319
 
Mandi
21-02-2018 01:26
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
14 140
 
cool_shqype
20-02-2018 17:58
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 67
 
Mandi
15-02-2018 23:41
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
3 98
 
Fshatari
14-02-2018 14:30
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 53
 
Fshatari
13-02-2018 20:18
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
42 661
 
Prishtinasi
12-02-2018 22:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 108
 
Gi de Masha
12-02-2018 13:52
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
97 9,147
Sondazh
Gi de Masha
05-02-2018 23:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
129 8,605
 
drague
03-02-2018 18:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 275
 
Mandi
01-02-2018 19:08
nga ana_gend Shko tek postimi i fundit
44 694
 
Mandi
25-01-2018 10:13
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
118 2,234
 
Gi de Masha
22-01-2018 18:42
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
11 1,129
 
Duaje Siveten
21-01-2018 00:41
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
5 139
 
Fshatari
20-01-2018 12:09
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 82
 
Onyx
16-01-2018 17:53
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
5 82
 
Fshatari
16-01-2018 00:36
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
36 510
 
Fshatari
13-01-2018 15:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
16 334
 
Brari
10-01-2018 23:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
4 736
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 742 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur