Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
26-07-2017 19:54 Shko tek postimi i fundit
124 970
31 1,281

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
03-07-2017 09:01
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
348 23,722
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
18-11-2016 07:42
nga mondsha Shko tek postimi i fundit
374 27,374
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 07:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 52,306
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 00:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 5,131
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 08:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 52,327
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
27-07-2017 17:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
369 18,598
Anita
27-07-2017 08:39
nga Anita Shko tek postimi i fundit
27 320
Agim Metbala
27-07-2017 06:25
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
647 21,649
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
25-07-2017 14:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
41 2,273
Mandi
17-07-2017 19:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 18
Mandi
12-07-2017 19:07
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 21
Mandi
08-07-2017 21:00
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 189
Fshatari
08-07-2017 20:38
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 104
ChocolatE_DiamonD
08-07-2017 02:27
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
438 36,770
the admiral
06-07-2017 13:33
nga Anita Shko tek postimi i fundit
920 48,079
Onyx
05-07-2017 18:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
5 116
1 bashkangjitje Lajm (Temė me shumė faqe 1 2)
Onyx
05-07-2017 18:51
nga Meri Shko tek postimi i fundit
35 293
Gi de Masha
01-07-2017 23:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 546
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
01-07-2017 06:42
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
98 6,182
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. e panjohura
29-06-2017 14:24
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
386 26,121
Puhiza
20-06-2017 08:12
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
54 4,841
Mandi
04-06-2017 21:51
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 53
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 5.00 mesatarja. shoku_tanku
03-06-2017 09:48
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
70 7,800
 
Gi de Masha
- - -
manuelkoliqi
22-05-2017 20:04
nga manuelkoliqi Shko tek postimi i fundit
0 76
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 215 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur