Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
13 1,205

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
20-09-2017 17:17
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
575 18,626
kanina
17-09-2017 15:03
nga kanina Shko tek postimi i fundit
234 13,201
Agim Metbala
15-09-2017 20:22
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
709 21,963
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 3,442
iDeA
19-09-2016 10:51
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
973 47,614
ARIS
20-09-2017 21:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
68 2,982
Alb_LoVeR
20-09-2017 21:45
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
51 1,831
SmiLey
20-09-2017 13:27
nga Endless Shko tek postimi i fundit
112 2,978
loti
19-09-2017 16:54
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
139 2,302
Akrepi
19-09-2017 16:04
nga kanina Shko tek postimi i fundit
69 796
ledion
19-09-2017 12:38
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
191 17,942
SmiLey
19-09-2017 11:13
nga Anita Shko tek postimi i fundit
11 891
Just myself
19-09-2017 11:09
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
21 1,644
ARIS
19-09-2017 11:01
nga Anita Shko tek postimi i fundit
9 1,366
Post
Heily
19-09-2017 10:50
nga Anita Shko tek postimi i fundit
8 907
Mandi
18-09-2017 21:32
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
4 793
Post
Alb_LoVeR
18-09-2017 17:14
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
50 1,453
SmiLey
18-09-2017 12:20
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
4 823
Gi de Masha
17-09-2017 23:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 67
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
16-09-2017 21:15
nga ABORDAZH Shko tek postimi i fundit
195 8,835
par
14-09-2017 21:30
nga murik Shko tek postimi i fundit
6 122
Mistrece
13-09-2017 14:24
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
703 13,269
Si Bora
08-09-2017 00:51
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
228 6,095
Onyx
29-08-2017 21:42
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
7 147
Akrepi
27-08-2017 09:56
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
29 344
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 676 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur