Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
13-07-2017 10:56 Shko tek postimi i fundit
28 1,026
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
nga par
03-03-2017 07:48 Shko tek postimi i fundit
15 818

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Gon!
11-07-2016 07:38
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,086 21,001
19 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Euro 2016 France (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Si Bora
21-06-2016 11:36
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
1,096 27,730
lind
27-04-2016 23:17
nga COB Shko tek postimi i fundit
18 2,100
lind
01-10-2015 13:59
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
7 1,018
lind
01-10-2015 12:05
nga lind Shko tek postimi i fundit
16 1,163
lind
01-10-2015 12:04
nga lind Shko tek postimi i fundit
11 1,008
lind
01-10-2015 12:04
nga lind Shko tek postimi i fundit
5 868
lind
01-10-2015 12:03
nga lind Shko tek postimi i fundit
7 967
lind
01-10-2015 12:02
nga lind Shko tek postimi i fundit
4 798
lind
01-10-2015 12:00
nga lind Shko tek postimi i fundit
4 828
lind
01-10-2015 11:56
nga lind Shko tek postimi i fundit
13 1,158
lind
01-08-2015 13:46
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
69 6,545
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. hax0r
27-07-2017 18:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
884 39,961
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
25-07-2017 16:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
470 25,482
Onyx
23-07-2017 00:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 142
Mandi
11-07-2017 00:34
nga Vatra Shko tek postimi i fundit
4 218
New
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
25-06-2017 10:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
555 33,071
Mandi
19-06-2017 22:36
nga kanina Shko tek postimi i fundit
3 112
the admiral
17-06-2017 14:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
561 33,857
Sondazh
Clive Owen
10-06-2017 19:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
171 2,539
Gon!
04-06-2017 11:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 866
USA NR1
03-06-2017 22:08
nga Zana Shko tek postimi i fundit
282 25,996
Urban
28-05-2017 16:45
nga Rex Shko tek postimi i fundit
437 28,400
Peshku i Kuq
27-05-2017 18:56
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
164 5,328
shamantrix
21-05-2017 21:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
262 14,016
Sondazh
2 bashkangjitje Sondazh: Monaco vs Juventus (Temė me shumė faqe 1 2)
Rex
06-05-2017 16:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 438
Clive Owen
24-04-2017 23:00
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
117 5,547
Mandi
13-04-2017 06:56
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 259
CERMENIKASI
06-04-2017 16:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 77
Fshatari
28-03-2017 15:07
nga Mano Shko tek postimi i fundit
12 450
Rina
12-02-2017 23:23
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
1 315
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Orjana
09-12-2016 21:23
nga Endless Shko tek postimi i fundit
35 1,398
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 185 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur