Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga TerraN
06-09-2017 05:15 Shko tek postimi i fundit
86 3,146
nga zirconium
04-07-2017 22:31 Shko tek postimi i fundit
33 623
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga mia@
18-11-2017 01:15 Shko tek postimi i fundit
24 314

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 38,481
Fshatari
01-11-2017 22:34
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
20 368
estilen
23-10-2017 21:49
nga .x. Shko tek postimi i fundit
2 774
Mandi
18-09-2017 20:20
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
53 4,142
Alkoma
18-09-2017 00:04
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 74
arddi stars
16-09-2017 06:14
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
21 1,269
zirconium
16-09-2017 00:56
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
89 5,628
Fshatari
30-08-2017 10:02
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
33 1,370
Fshatari
27-08-2017 21:10
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
1 115
Mandi
22-08-2017 16:26
nga Selena- Shko tek postimi i fundit
14 1,459
CR7
23-06-2017 11:35
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
95 3,130
Fshatari
17-06-2017 18:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 211
Mandi
04-06-2017 22:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 253
Mandi
19-05-2017 19:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 359
Mandi
15-05-2017 21:02
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 146
Fshatari
10-04-2017 19:34
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
1 210
Fshatari
19-03-2017 20:18
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 314
fegi
14-03-2017 09:43
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
6 2,804
Aleandro
13-03-2017 18:03
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
1 308
Regina
05-03-2017 12:04
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
18 947
Alkoma
27-02-2017 14:43
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
7 381
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 235 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur