Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjenetikė Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Trojet
28-05-2016 01:49
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
81 11,320
 
Mandi
19-02-2018 16:46
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 95
 
juke
17-02-2018 20:11
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
2 135
 
Rita06
30-01-2018 02:21
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
52 3,511
Sondazh
Trojet
28-12-2017 11:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 3,133
 
Skerdilaidas
03-12-2017 22:59
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
81 3,389
 
Mandi
06-10-2017 19:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
72 3,979
 
Mandi
27-08-2017 22:38
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
42 6,315
 
Mandi
15-08-2017 09:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 161
 
Gon!
08-07-2017 18:58
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
27 1,778
 
Mandi
23-06-2017 19:35
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
23 5,775
 
The Illyrian Warrior
19-04-2017 11:21
nga The Illyrian Warrior Shko tek postimi i fundit
3 362
 
Mandi
26-01-2017 01:53
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 953
 
Mandi
09-06-2016 17:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 1,961
 
safinator
14-04-2016 12:13
nga safinator Shko tek postimi i fundit
38 6,049
 
Ylla
14-02-2016 11:00
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 1,254
 
Ylla
09-02-2016 11:18
nga Ylla Shko tek postimi i fundit
9 1,773
 
BARAT
31-01-2016 15:45
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 882
 
Trojet
10-12-2015 22:50
nga Trojet Shko tek postimi i fundit
8 2,032
 
ZET
02-11-2015 00:05
nga BATO Shko tek postimi i fundit
30 4,715
 
Skerdilaidas
28-10-2015 12:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 4,622
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 34 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur