Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
45 1,312

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
23-07-2017 10:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
456 45,365
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
12-03-2016 12:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
114 24,800
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 66,708
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 70,997
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
28-07-2017 07:46
nga Marya Shko tek postimi i fundit
272 6,646
Fehmikaciu
28-07-2017 07:43
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
388 10,633
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
27-07-2017 20:05
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
256 21,281
Clive Owen
26-07-2017 12:44
nga Clive Owen Shko tek postimi i fundit
16 152
Onyx
23-07-2017 01:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 182
Poeti
22-07-2017 21:45
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
110 3,537
Anita
22-07-2017 21:15
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
3 76
SmiLey
22-07-2017 21:03
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 1,040
Linda
22-07-2017 20:17
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
112 7,725
daniel00
20-07-2017 22:25
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
177 10,635
ARIS
20-07-2017 16:44
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
72 3,244
Smile
Marina
19-07-2017 20:09
nga Anita Shko tek postimi i fundit
9 1,489
thirsty
19-07-2017 20:02
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
78 4,373
Alkoma
19-07-2017 19:48
nga Anita Shko tek postimi i fundit
11 1,277
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
19-07-2017 18:21
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
85 5,110
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Esther
18-07-2017 16:26
nga kanina Shko tek postimi i fundit
82 8,036
ARIS
17-07-2017 18:18
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
374 25,674
SmiLey
17-07-2017 11:28
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
164 10,266
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Skydive
16-07-2017 22:35
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
61 3,391
Beaute
15-07-2017 17:34
nga par Shko tek postimi i fundit
269 12,652
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 284 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur