Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Argėtim & zbavitje
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga SystemA
06-09-2017 13:17 Shko tek postimi i fundit
1,893 10,627
Figura tė njohura tė artit, kinematografisė, muzikės, mediave.
345 2,308
Spektakli reality show pranė Top-Channel.
nga SystemA
21-03-2017 14:30 Shko tek postimi i fundit
16 185
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
nga SystemA
02-09-2017 20:09 Shko tek postimi i fundit
977 9,128
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga Rimi.
20-09-2017 21:53 Shko tek postimi i fundit
450 126,339
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Pirati
17-09-2017 22:39 Shko tek postimi i fundit
316 11,144
nga Elian70
03-09-2017 21:05 Shko tek postimi i fundit
26 140
Vetėm barcaleta
nga SystemA
20-08-2017 15:24 Shko tek postimi i fundit
96 1,805

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur