Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Rex
28-07-2017 10:20
nga Socio Shko tek postimi i fundit
836 25,547
Mandi
28-07-2017 01:52
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
621 14,176
Hawk
26-07-2017 02:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
285 10,003
SystemA
25-07-2017 03:28
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
200 6,788
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Mandi
20-07-2017 03:53
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
887 32,655
Ajnej
18-07-2017 19:11
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
239 8,149
Mandi
07-07-2017 17:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
112 7,670
YOKO
28-06-2017 20:45
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
112 2,589
Mandi
25-06-2017 17:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
8 619
{A_N_G_E_L_69}
10-06-2017 21:36
nga Performer Shko tek postimi i fundit
10 480
Xhuljan
05-06-2017 16:19
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
67 3,004
Mandi
24-05-2017 00:29
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
8 381
Nova_Design
07-05-2017 01:03
nga busavata Shko tek postimi i fundit
28 618
Mandi
02-05-2017 17:55
nga xhori Shko tek postimi i fundit
3 267
YOKO
19-04-2017 18:22
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
57 2,053
Alkoma
19-04-2017 06:24
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
5 116
Mandi
14-04-2017 19:06
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 318
Bad_Teacher
29-03-2017 21:14
nga Endless Shko tek postimi i fundit
109 2,373
Mandi
11-03-2017 09:59
nga Socio Shko tek postimi i fundit
2 543
Fshatari
03-03-2017 11:14
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 159
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 134 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur