Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
nga Mandi
26-07-2017 06:42 Shko tek postimi i fundit
208 3,844
88 1,429
9 202
nga murik
22-06-2017 02:33 Shko tek postimi i fundit
44 349
27-07-2017 22:33 Shko tek postimi i fundit
32 793
nga Gon!
19-04-2017 13:57 Shko tek postimi i fundit
5 956

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. r00t
26-07-2017 13:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
558 48,081
Albpelasgian
19-07-2017 10:54
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 3,795
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
16-07-2017 19:26
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
22 9,794
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
19-06-2017 00:11
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
69 27,693
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
16-06-2017 12:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
28 14,911
Mandi
15-06-2017 12:24
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
388 53,442
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
08-06-2017 23:55
nga invictus Shko tek postimi i fundit
539 77,616
49 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
19-05-2017 11:28
nga Socio Shko tek postimi i fundit
282 29,453
New
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
06-05-2017 14:08
nga invictus Shko tek postimi i fundit
401 43,755
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga invictus Shko tek postimi i fundit
165 18,198
BARAT
20-11-2016 00:21
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
7 3,831
ZET
08-09-2016 15:17
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
117 22,434
Duaje Siveten
27-07-2017 19:34
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
6 100
Mandi
26-07-2017 16:43
nga juke Shko tek postimi i fundit
36 5,591
Rex
26-07-2017 05:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 1,046
legjenda
23-07-2017 17:03
nga juke Shko tek postimi i fundit
1 76
juke
21-07-2017 21:58
nga juke Shko tek postimi i fundit
217 4,970
Mano
20-07-2017 22:22
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
164 13,146
Duaje Siveten
20-07-2017 11:14
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 22
Mandi
18-07-2017 19:37
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
8 1,377
Mandi
17-07-2017 19:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 46
BARAT
16-07-2017 09:51
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 36
Duaje Siveten
11-07-2017 10:55
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 35
Mandi
10-07-2017 13:27
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
3 161
drague
09-07-2017 16:16
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
1 53
Mandi
08-07-2017 19:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 58
Prishtinasi
07-07-2017 20:44
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
0 19
Mandi
07-07-2017 19:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
7 1,445
Aleandro
07-07-2017 14:48
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
22 373
drague
03-07-2017 23:14
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
49 3,369
Mandi
03-07-2017 22:28
nga murik Shko tek postimi i fundit
1 42
cool_shqype
30-06-2017 16:45
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 91
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 804 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur