Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
26-07-2017 13:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
170 18,407
edlin
07-11-2016 11:09
nga par Shko tek postimi i fundit
794 42,159
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 10,500
Mandi
28-07-2017 12:51
nga Esther Shko tek postimi i fundit
12 149
drague
27-07-2017 12:26
nga par Shko tek postimi i fundit
63 870
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Llapi
26-07-2017 18:07
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
16 1,032
Mark Muharremi
26-07-2017 16:24
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
22 301
drague
26-07-2017 08:37
nga Persona Shko tek postimi i fundit
2 95
Llapi
25-07-2017 11:37
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
3 97
drague
24-07-2017 21:13
nga Anita Shko tek postimi i fundit
40 434
drague
24-07-2017 17:45
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
51 696
Mandi
23-07-2017 19:05
nga lenci Shko tek postimi i fundit
9 164
3d1
23-07-2017 18:50
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
20 271
Duaje Siveten
22-07-2017 15:00
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 80
Llapi
19-07-2017 21:20
nga Mark Muharremi Shko tek postimi i fundit
517 6,858
drague
17-07-2017 20:12
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
21 290
Mandi
15-07-2017 15:14
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
4 141
Akrepi
15-07-2017 15:09
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
54 793
Pirati
10-07-2017 03:51
nga rolex Shko tek postimi i fundit
12 220
Llapi
08-07-2017 17:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
15 193
Llapi
07-07-2017 22:21
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
34 422
Llapi
07-07-2017 16:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 57
Mano
07-07-2017 12:24
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
34 1,527
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1621 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur