Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-02-2016 13:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 19,150
Sondazh
Kryeplaku
20-10-2017 15:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
511 25,045
Elian70
14-09-2017 19:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
98 1,873
Sondazh
4x4
12-08-2017 21:05
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
333 26,763
Sondazh
Edvin83
26-07-2017 11:22
nga par Shko tek postimi i fundit
131 3,216
Sondazh
Beaute
25-07-2017 22:15
nga Baardy_ Shko tek postimi i fundit
204 16,348
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
11-07-2017 09:54
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
84 9,796
Sondazh
Edvin83
15-06-2017 02:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
50 1,081
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
12-06-2017 11:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
77 2,222
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. valdeti
22-05-2017 18:07
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
27 2,915
Sondazh
4x4
21-05-2017 17:13
nga Noe Shko tek postimi i fundit
43 2,548
Sondazh
Mandi
08-05-2017 10:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
209 20,048
Sondazh
4x4
17-01-2017 22:01
nga Mano Shko tek postimi i fundit
512 31,255
Sondazh
PUPA
13-01-2017 00:26
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
123 38,071
Sondazh
Romina
12-01-2017 14:29
nga Endless Shko tek postimi i fundit
294 17,715
Xhina
04-09-2016 15:43
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
215 16,195
Sondazh
Beaute
04-09-2016 14:26
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
79 12,932
Sondazh
Mandi
04-09-2016 09:25
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
39 5,538
Sondazh
Delirium Mind
04-09-2016 09:20
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
88 12,548
Sondazh
Edamame
04-09-2016 09:18
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
58 5,099
Sondazh
daniel00
04-09-2016 09:16
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
154 11,050
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 120 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur