Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 22,171
 
Llokumi
18-10-2018 14:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
39 454
 
Mandi
18-10-2018 09:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
49 4,074
 
Llokumi
17-10-2018 21:41
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 47
 
{A_N_G_E_L_69}
17-10-2018 20:54
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
6 126
 
Mandi
17-10-2018 06:11
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 118
 
Llokumi
14-10-2018 17:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 459
 
Mandi
13-10-2018 18:42
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
371 15,455
 
Llokumi
12-10-2018 17:58
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
0 66
 
Ragnar
12-10-2018 13:27
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
12 363
 
Rrjeti
12-10-2018 13:25
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
6 400
 
cool_shqype
12-10-2018 12:35
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 215
 
Elian70
12-10-2018 09:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
70 836
 
Gi de Masha
12-10-2018 01:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
13 373
 
Mandi
12-10-2018 00:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
4 89
 
Kastrioti1443
12-10-2018 00:06
nga murik Shko tek postimi i fundit
2 188
 
cool_shqype
10-10-2018 10:16
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
19 391
 
Llokumi
06-10-2018 14:55
nga Rex Shko tek postimi i fundit
4 125
 
Gi de Masha
05-10-2018 10:50
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
5 218
 
Mandi
03-10-2018 18:43
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
17 350
 
Llokumi
30-09-2018 11:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
34 622
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1029 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur