Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga SystemA
02-09-2014 14:46 Shko tek postimi i fundit
3 49

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
thirsty
24-09-2018 12:27
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
21 323
 
thirsty
23-09-2018 06:34
nga edlin Shko tek postimi i fundit
11 166
 
ilirifcb
22-09-2018 17:52
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
17 460
Post
Luna1
21-09-2018 14:36
nga Luna1 Shko tek postimi i fundit
2 80
 
Linda
18-09-2018 20:23
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
429 25,022
 
Kastrioti1443
12-09-2018 07:39
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
6 207
Arrow
Robbery
01-09-2018 12:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
211 13,197
 
ilirifcb
16-08-2018 21:28
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
6 114
 
lonely_lion
07-08-2018 18:54
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
25 310
 
ilirifcb
19-07-2018 21:07
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
0 204
 
HTFengineer
29-06-2018 15:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 266
 
Mandi
20-06-2018 20:38
nga Lea Shko tek postimi i fundit
12 487
 
Buzeqeshje
14-06-2018 21:56
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
36 1,040
 
Hawk
12-06-2018 21:11
nga Eden Shko tek postimi i fundit
104 8,106
 
Miti
20-05-2018 11:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 981
 
Neli
11-05-2018 18:50
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
14 507
Smile
Lemza0
09-02-2018 16:09
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
67 21,167
 
Alkoma
10-01-2018 10:30
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
46 2,188
 
3d1
04-01-2018 17:33
nga Rex Shko tek postimi i fundit
39 1,673
 
Onyx
03-01-2018 16:46
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 325
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 293 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur