Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
7 122

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
03-08-2017 08:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 4,940
BATO
27-05-2017 03:43
nga murik Shko tek postimi i fundit
6 17,218
Heily
04-09-2016 13:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 8,167
BATO
09-07-2016 14:07
nga kurravica Shko tek postimi i fundit
40 20,639
kreksi
19-11-2017 09:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
15 240
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
13-11-2017 15:56
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
399 28,704
BARAT
02-11-2017 20:11
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
18 810
ajzberg
02-11-2017 15:11
nga Conrad Shko tek postimi i fundit
37 3,268
Albpelasgian
12-10-2017 19:01
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
22 3,459
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
04-10-2017 17:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
710 63,391
Alkoma
14-09-2017 09:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 246
Alkoma
08-09-2017 08:09
nga rolex Shko tek postimi i fundit
9 342
Velthinal
02-09-2017 00:05
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
34 7,080
ZET
31-08-2017 16:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
305 26,827
skampini
28-08-2017 17:00
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
539 37,058
Fshatari
26-08-2017 09:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 159
Fshatari
23-08-2017 14:00
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
69 6,464
Gi de Masha
16-08-2017 23:12
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
247 12,920
Fshatari
04-07-2017 19:22
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 248
Gi de Masha
18-06-2017 12:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
148 3,491
iDeA
04-05-2017 14:56
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 134
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
04-05-2017 12:55
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
145 15,679
Albpelasgian
04-05-2017 09:17
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
17 4,529
drague
30-04-2017 09:15
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
11 2,147
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 185 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur