Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura > Arti Shqiptar

Artet Figurative Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Artet Figurative Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Fshatari
18-09-2016 04:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 768
Talking
Robbery
25-11-2015 13:02
nga holluwoodundead Shko tek postimi i fundit
17 5,015
Robbery
09-08-2015 18:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
99 9,177
Nova_Design
12-08-2014 01:11
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 1,778
yllbardh
23-07-2014 09:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
3 1,992
Loreal
21-06-2014 11:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
58 7,233
daniel00
08-12-2013 14:52
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
7 2,655
Robbery
23-11-2013 00:01
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
0 1,549
YOKO
28-09-2013 09:57
nga Persona Shko tek postimi i fundit
24 8,237
Skydive
23-04-2013 12:21
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
72 14,807
Skydive
21-04-2013 09:42
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
38 4,486
busavata
18-11-2012 03:09
nga busavata Shko tek postimi i fundit
20 5,237
Askushi
28-09-2012 15:58
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 6,027
Post
SEa
05-02-2011 21:12
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
1 2,065
Beaute
13-07-2010 10:27
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
1 2,674
PuffetiNa
12-05-2010 07:21
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
9 5,843
Firewall
27-03-2010 16:01
nga Lela Shko tek postimi i fundit
7 3,559
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 17 of 17 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur