Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
08-03-2017 17:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 14,948
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 4,353
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 2,308
Megian
23-11-2017 04:34
nga juke Shko tek postimi i fundit
566 6,070
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
21-11-2017 23:41
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
162 2,916
rrėqebull
05-11-2017 22:21
nga edlin Shko tek postimi i fundit
21 1,331
Mandi
29-09-2017 11:41
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
22 4,037
cool_shqype
24-08-2017 16:14
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
1 199
BzzzEnt
01-08-2017 18:26
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
0 106
BzzzEnt
18-07-2017 19:51
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
9 334
Smile
BzzzEnt
03-07-2017 11:14
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
0 143
Mandi
11-06-2017 00:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 182
Gi de Masha
30-05-2017 22:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 295
drague
11-05-2017 05:43
nga drague Shko tek postimi i fundit
70 7,226
drague
06-05-2017 12:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
4 162
Edamame
30-04-2017 23:09
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
8 421
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
24-04-2017 18:24
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
318 30,997
Sopoti
22-04-2017 18:40
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
14 1,534
Irfan CANA
21-04-2017 12:26
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
25 3,485
BARAT
20-04-2017 04:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
15 1,406
Elian70
10-04-2017 20:26
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 193
Fshatari
21-03-2017 17:18
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
1 205
busavata
13-03-2017 22:16
nga edlin Shko tek postimi i fundit
5 975
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 139 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur