Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga MrCool
22-06-2018 21:02 Shko tek postimi i fundit
193 4,651

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
26-03-2018 11:59
nga AAO Shko tek postimi i fundit
104 19,547
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
03-09-2017 22:51
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
531 50,057
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 83,262
 
Kurt
22-07-2018 02:59
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
53 656
 
Fshatari
20-07-2018 22:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
78 793
 
Kastrioti1443
20-07-2018 17:53
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
13 247
 
Fshatari
16-07-2018 23:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 47
 
cool_shqype
12-07-2018 18:03
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
5 268
 
Kastrioti1443
29-06-2018 22:58
nga busavata Shko tek postimi i fundit
55 1,147
 
Fshatari
29-06-2018 09:01
nga AAO Shko tek postimi i fundit
3 167
 
HTFengineer
28-06-2018 14:46
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
2 106
 
pirro
27-06-2018 20:56
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 144
 
Fshatari
25-06-2018 14:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 108
 
Onyx
21-06-2018 15:51
nga AAO Shko tek postimi i fundit
1 112
 
Fshatari
21-06-2018 12:00
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
8 286
 
rolex
13-06-2018 22:20
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
28 759
 
Onyx
12-06-2018 22:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
21 554
 
Onyx
12-06-2018 22:14
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
41 942
 
Mandi
09-06-2018 21:57
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
1 121
 
YOKO
04-06-2018 09:25
nga par Shko tek postimi i fundit
94 6,784
 
Kastrioti1443
02-06-2018 11:52
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
4 299
 
Kastrioti1443
01-06-2018 19:59
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
23 523
 
Onyx
20-05-2018 13:31
nga Performer Shko tek postimi i fundit
2 141
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 489 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur