Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Superman
10-08-2017 19:49
nga par Shko tek postimi i fundit
7 1,820
kanina
06-07-2017 02:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
90 11,383
Superman
06-07-2017 02:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
22 5,647
Mandi
18-11-2017 21:55
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 92
Mandi
18-11-2017 21:25
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
10 224
Fshatari
11-11-2017 00:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
90 1,382
Mandi
01-11-2017 01:43
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
7 321
Alkoma
31-10-2017 18:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 41
Esther
31-10-2017 00:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
25 730
Edvin83
19-10-2017 14:15
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
20 468
Mandi
15-10-2017 21:12
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 82
Mandi
12-10-2017 14:01
nga .x. Shko tek postimi i fundit
18 486
Gi de Masha
04-10-2017 09:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
9 955
Si Bora
01-10-2017 21:27
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
96 1,086
Mandi
30-09-2017 18:18
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 55
par
30-09-2017 17:43
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
125 2,068
Sondazh
Alkoma
19-09-2017 18:46
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 93
Mano
18-09-2017 21:21
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
120 4,493
Pjer Thomas
13-09-2017 22:01
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
29 705
Gi de Masha
12-09-2017 10:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 94
petrol
11-09-2017 10:45
nga petrol Shko tek postimi i fundit
0 105
Question
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. J-W
10-09-2017 11:34
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
153 21,682
Alkoma
05-09-2017 20:52
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 171
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 713 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur