Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjedisi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fshatari
03-06-2018 18:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 544
 
Fshatari
01-06-2018 12:49
nga Venom Shko tek postimi i fundit
8 270
 
Mandi
23-05-2018 01:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
64 2,723
 
murik
21-04-2018 08:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
39 2,545
 
Edvin83
17-03-2018 17:18
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
545 25,950
 
Onyx
13-03-2018 22:34
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 187
 
Fshatari
10-03-2018 15:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 152
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
09-03-2018 12:20
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
160 35,233
 
Mandi
08-03-2018 10:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 23,295
 
Edvin83
24-02-2018 21:24
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
31 7,152
 
juke
11-02-2018 19:34
nga juke Shko tek postimi i fundit
2 162
 
juke
10-02-2018 04:36
nga juke Shko tek postimi i fundit
3 211
 
Fshatari
18-01-2018 02:12
nga murik Shko tek postimi i fundit
16 662
 
Fshatari
11-01-2018 18:33
nga par Shko tek postimi i fundit
2 183
 
Fshatari
08-01-2018 08:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 139
 
Fshatari
30-12-2017 14:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 194
 
Mandi
22-12-2017 13:06
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
1 1,097
 
CERMENIKASI
21-12-2017 21:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
6 325
 
Mandi
14-12-2017 15:59
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
21 1,501
 
Mandi
07-12-2017 14:38
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
3 628
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 110 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur