Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
07-11-2017 15:49 Shko tek postimi i fundit
13 1,219

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
15-07-2018 18:16
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
65 1,419
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
15-07-2018 17:54
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
121 3,405
 
kanina
13-07-2018 09:58
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
350 32,200
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 6,256
 
Eden
15-07-2018 18:28
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
45 469
 
Onyx
15-07-2018 18:20
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
3 139
 
Eden
15-07-2018 18:19
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
7 192
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
15-07-2018 18:17
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
225 13,245
 
Eden
15-07-2018 15:11
nga Eden Shko tek postimi i fundit
0 41
 
Akrepi
12-07-2018 07:44
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
31 363
 
Onyx
10-07-2018 13:58
nga Rex Shko tek postimi i fundit
22 405
 
Akrepi
10-07-2018 12:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
29 472
 
Onyx
07-07-2018 16:25
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
118 1,966
 
Ylb3r!
05-07-2018 20:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 98
 
Loreal
05-07-2018 20:38
nga Eden Shko tek postimi i fundit
23 298
 
Onyx
01-07-2018 21:43
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 81
 
Onyx
20-06-2018 20:51
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
25 361
 
Lea
19-06-2018 08:29
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
506 2,968
 
Onyx
18-06-2018 17:00
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
46 839
 
Onyx
17-06-2018 02:16
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
1 101
 
Lea
16-06-2018 15:18
nga Eden Shko tek postimi i fundit
319 3,811
 
Gi de Masha
12-06-2018 09:45
nga Venom Shko tek postimi i fundit
106 2,278
 
Onyx
11-06-2018 22:36
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
105 1,437
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
11-06-2018 19:30
nga Performer Shko tek postimi i fundit
1,000 45,984
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 838 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur