Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sportet amatoriale Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sportet amatoriale
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga zirconium
17-04-2015 17:06 Shko tek postimi i fundit
9 70
CR7 

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sportet amatoriale Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Rex
29-10-2017 16:39
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
9 1,581
Mandi
09-04-2017 23:13
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 316
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ana_gend
07-04-2017 10:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
296 18,811
CR7
06-04-2017 09:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
82 16,868
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 4.67 mesatarja. Skydive
29-01-2017 12:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
109 19,627
Beaute
18-01-2017 14:12
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
72 8,048
Mandi
20-05-2016 15:31
nga Universal Shko tek postimi i fundit
2 3,007
Esther
17-01-2015 20:50
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
25 5,859
CR7
10-12-2014 01:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
31 3,087
CR7
05-12-2014 20:58
nga Mano Shko tek postimi i fundit
37 7,014
Thumbs up
Mandi
22-09-2014 21:12
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
6 4,412
CR7
20-04-2014 15:16
nga TerraN Shko tek postimi i fundit
7 1,948
Peep
03-03-2014 19:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 15,305
J-W
28-11-2013 12:38
nga Alti Elezi Shko tek postimi i fundit
64 11,340
Mandi
15-04-2013 19:24
nga Mano Shko tek postimi i fundit
48 29,905
trestenik
12-03-2013 15:13
nga trestenik Shko tek postimi i fundit
7 3,298
Beaute
20-05-2012 04:43
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
1 2,852
Dardan.Ks
08-05-2012 16:55
nga Skydive Shko tek postimi i fundit
9 7,174
Kryeplaku
26-12-2011 13:00
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
5 9,935
fabricio
28-08-2011 04:22
nga fabricio Shko tek postimi i fundit
0 2,175
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 26 Moderatorėt : 1
 
CR7 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur