Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-09-2018 15:16
nga edlin Shko tek postimi i fundit
36 16,070
 
par
17-10-2018 07:21
nga par Shko tek postimi i fundit
293 25,291
 
Persona
25-09-2018 16:34
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
742 57,730
 
Xhuljan
10-09-2018 06:08
nga Persona Shko tek postimi i fundit
8 311
 
Fshatari
04-09-2018 18:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 106
 
Fshatari
26-08-2018 20:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 201
 
Elian70
11-08-2018 16:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 283
 
Fshatari
29-07-2018 17:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 122
 
Fshatari
24-07-2018 13:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 179
 
SEa
- - -
Post
SEa
15-07-2018 17:03
nga Socio Shko tek postimi i fundit
124 5,951
 
Fshatari
04-07-2018 13:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 242
 
Unik
27-06-2018 16:13
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
15 498
 
Onyx
13-06-2018 15:15
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 609
 
Fshatari
31-05-2018 14:19
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
42 1,342
 
Onyx
29-05-2018 21:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
1 255
 
Onyx
28-05-2018 22:57
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
6 395
 
Hello Kitty
07-05-2018 12:49
nga Marya Shko tek postimi i fundit
390 101,200
 
Nova_Design
04-05-2018 21:24
nga Rex Shko tek postimi i fundit
9 2,149
 
PuffetiNa
04-05-2018 21:01
nga AAO Shko tek postimi i fundit
19 2,406
Post
SEa
04-05-2018 09:48
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 1,012
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 396 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur