Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
17-06-2018 19:01
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
744 37,003
 
Beaute
19-06-2018 07:43
nga Frank Shko tek postimi i fundit
154 2,192
 
Akrepi
19-06-2018 07:19
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
582 8,394
 
YOKO
19-06-2018 07:13
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
181 3,270
 
Beaute
19-06-2018 00:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
148 1,580
 
Gi de Masha
18-06-2018 23:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
531 19,056
 
Akrepi
18-06-2018 22:11
nga Eden Shko tek postimi i fundit
828 14,839
 
Lea
18-06-2018 22:00
nga Eden Shko tek postimi i fundit
210 1,800
 
Gi de Masha
18-06-2018 16:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
4 53
 
Rexhina
18-06-2018 16:53
nga Eden Shko tek postimi i fundit
181 2,798
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
18-06-2018 15:25
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
586 12,161
 
Gi de Masha
18-06-2018 14:31
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
677 3,489
 
francovice
18-06-2018 09:31
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
14 1,172
 
Mikela
18-06-2018 00:40
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
22 2,368
 
clizia
17-06-2018 21:36
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
216 15,909
Smile
sweet
17-06-2018 21:25
nga Eden Shko tek postimi i fundit
303 17,113
 
Gi de Masha
17-06-2018 21:09
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
10 194
 
Eden
17-06-2018 15:21
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1,033 11,026
 
Onyx
17-06-2018 07:55
nga Lea Shko tek postimi i fundit
492 6,455
 
tipi engjellor
16-06-2018 04:58
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
49 3,099
 
Onyx
15-06-2018 19:10
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
158 2,853
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 601 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur